Természettudományi matiné a Hajnóczy József Gimnáziumban

2023. január 31-én rendezte meg a Hajnóczy József Gimnázium természettudományi munkaközössége, már hagyományosnak mondható természettudományi matinéját. Vass Zoltán intézményvezető köszöntője után, Hliva Lívia tanárnő útmutatásával indult el a délutáni program.

A 7-8. évfolyamos csapatok tantermenként/tantárgyanként járták végig az állomásokat. Biológiával, földrajzzal és kémiával kapcsolatos érdekes feladatokat oldottak meg a vállalkozó kedvű tanulók. Egy tanuló mozgásos feladatra kapott pontjával segítette csapatának munkáját .

Iskolánkat két 7. osztályos tanulókból álló csapat képviselte, a nagyrészt 8. osztályos tanulókból álló csapatok között.

Erdős Csaba, Juhász-Fekete Dominik, Munkás Martin, Nagy Koppány, Sinka Botond 7. b osztályos tanulók 10. helyen végeztek.

Árvai Dániel Endre, Döbrei Gergő, Tóth Barnabás, Tóth Bence Sándor, Zombor Botond 7. a osztályos tanulók 3. helyen végeztek.

Gratulálunk a résztvevő tanulóknak.

Felkészítő tanárok: a természettudományos tárgyakat tanító nevelők.