Tiszaföldvári Német Nyelvi Verseny 2024

2024. március 1-én rendezte meg a Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola és az Ószőlői Általános Iskola Gyermekeiért Alapítvány a hagyományos, egyfordulós vármegyei német nyelvi versenyt. Vármegyénk 10 iskolájából 93 versenyző vett részt 4-8. osztályos évfolyamokon.

Az első versenyünket városunk 3 általános iskolája összefogásával az 1996/97-es tanévben szerveztük meg. Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak az elért eredményekhez! A feladatlapok összeállításában és versenyszervezésben közreműködtek: Polgár Kinga, Fábiánné Molnár Zsanett, Gazsóné Varga Enikő, Baranyi Eszter, Karizs-Nagy Erika német szakos kollégák és a Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola tantestülete, iskolavezetése.

Eredménylista