Iskolakezdési információk

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Amennyiben az előírások nem változnak, 2020. szeptember 1-jén 8 órai kezdettel tartjuk hagyományos tanévnyitó ünnepségünket a központi épület tornatermében. Megjelenés ünneplőben.

Kérjük, hogy a járványhelyzet miatt legfeljebb az 1-2. osztályos gyermekeket kísérjék szülők. (1 gyermekhez 1 kísérő). A többi tanulót az iskola kapujáig van lehetősége elkísérni a szülőnek.

A Malom úton tanuló gyermekek az ünnepség után a tanító nénikkel és a pedagógiai asszisztensekkel együtt sétálnak el az iskolájukba.

A tankönyveket a gyerekek az első napon kapják meg, vagyis hozniuk kell az üres iskolatáskát. Írószer legyen náluk.

Az első napon a bizonyítványokat le kell adni az osztályfőnököknek.

Szeptember 1-jén 11:40-ig tart a tanítás. Aki napközit vagy tanulószobát igényelt, annak már az első napon is van délutáni felügyelet.

Találkozunk kedden 8 órakor! 🙂