Hirdetmény az általános iskolai beiratkozás rendjéről

Kedves Leendő Elsősök! Kedves Szülők!

A 2020/2021. tanítási évre történő iskolai beiratkozással kapcsolatosan a következő információkkal szolgálunk:

– Amennyiben gyermekét a lakóhely szerinti körzetes általános iskolába szeretné beíratni, akkor az iskola felé csak a szándék megerősítése szükséges, ebben az esetben a beiratkozás automatikusan megtörténik. A szándék megerősítése 2020. április 24-ig.

-Amennyiben másik, nem körzetes általános iskolát választanak, akkor kell benyújtani jelentkezési kérelmet a kiválasztott iskolába 2020. április 24-ig.

Iskolánkban a következő módon erősíthetik meg a beiratkozási szándékukat, vagy nem körzetesként nyújthatnak be jelentkezési kérelmet:

• Elektronikus úton a Kréta-rendszerben:
    (A dokumentumokat nem szükséges feltölteni, csak a kötelező adatokat kell megadni.)

• Emailben: az oszoloi.iskola@gmail.com címre küldeni egy levelet, amelyben jelzi, hogy a Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskolába szeretné beíratni XY nevű gyermekét (gyermek születési helye, idő, lakcím, anyja neve, szülő telefonszáma). A Malom útra jelentkezőknek is ezt kell írni, mert az osztályok kialakítása csak ezután történik.

• Telefonon az iskola titkárságán a 06-56-470-141 számon munkanapokon 8:00-16:00 óráig.

• Személyesen a Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola titkárságán (Tiszaföldvár, Ószőlő Fő út 3.). Ha van rá lehetősége, előtte egyeztessen időpontot a 06-56-470-141 számon.

Az online jelentkezés határideje 2020. május 15. A végleges felvételi lista lezárása 2020. május 21-ig történik meg.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok bemutatása a jelenlegi helyzetre való tekintettel elegendő, ha csak a 2020/2021. tanév első napján történik meg.

Természetesen a beiratkozással kapcsolatos teendőkben teljes mértékben segítünk Önöknek.

Tisztelettel,

Iskolavezetés